Festyn Rodzinny 2012

FESTYN RODZINNY 2012

W dniu 13. 06. 2012 odbył się w naszym Ośrodku festyn rekreacyjny pn. „Korczakowski dzień radości”. Wzięło w nim udział wielu zaproszonych gości, w tym osoby zaprzyjaźnione z naszą placówka, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 14 i 21 pod opieka wychowawczyń, przedszkolaki Przedszkola Specjalnego oraz pracownicy i wychowankowie Ośrodka. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji i konkursów, m.in.: zabawy integracyjne, przejażdżki konne, kolorowe bańki mydlane, rowerowy tor przeszkód, rzut podkową, rysowanie kredą na asfalcie, skok w dal, bieg na czas i wiele, wiele innych. W każdej z konkurencji zdobyć można było „koniczynki”, które na czas zabawy stały się środkiem płatniczym w „zaczarowanym sklepie”, w którym można było kupić przeróżne i bardzo atrakcyjne rzeczy. Wyłonieni zostali zwycięzcy poszczególnych konkurencji, konkursu plastycznego „Mama, tata i ja – razem poznajemy świat”, których nagrodzono dyplomami i upominkami. Wszystkim dopisywał dobry nastrój, a festyn przebiegł w duchu zdrowej rywalizacji i zasad fair play.