Wycieczka do Dino Parku

Wycieczka

Dnia 18.06.2013 r. nasze przedszkolaki pojechały ciekawą wycieczkę do Dino Parku w Malborku. Chociaż zaczęło się z przygodami gdy okazało się, że nasze autokary nie są gotowe do podróży, jednak  zakończenie udane. Dzięki determinacji pani dyrektor naszych wytrwałych rodziców udało się wyruszyć. Czekało na nas mnóstwo atrakcji. Oglądaliśmy z bliska stwory z zamierzchłej przeszłości, odważniejsi mogli podejść, pogłaskać a nawet policzyć zęby ogromnym dinozaurom. Słuchaliśmy odgłosów jakie wydawały te ogromne zwierzęta. Przez chwilę mogliśmy poczuć jak mieszkańcy dawnych czasów. Na koniec czekała na nas atrakcja w postaci szalonej zabawy na placu zabaw rozrywki oraz pyszne lody. Z wyprawy wracaliśmy zmęczeni ale też ogromnie zadowoleni.