Stypendia SŁONIK 2013

18 października 2013 roku w Centrum Ekspozycyjno - Handlowym PUJAN odbyło się coroczne uroczyste wręczenie i podpisanie umów stypendialnych Fundacji Elbląg. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci otrzymali listy gratulacyjne i umowy stypendialne z rąk darczyńców oraz przewodniczących komisji stypendialnych.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Komisje Stypendialne Programów Stypendialnych „Szansa" i „Słonik" spośród zebranych wniosków wybrały stypendystów na rok szkolny 2013/2014. Ostatecznie wyłoniono 40 uczniów i studentów, którzy otrzymają wsparcie finansowe. Wśród nich byli także nasi uczniowie: Kacper Trawiński, Maria Dembińska, Maciej Sęk, Agnieszka Brynda i Karol Piałucha.

Gratulujemy!