Dzień Pluszowego Misia

Każdy z nas ma taki jeden dzień w roku kiedy obchodzi swoje święto, nawet jeśli jest małym pluszowym misiem. Uczniowie klas młodszych  spotkali się 27 listopada, aby uczcić święto wszystkich misiów. Na początku obejrzeliśmy prezentację multimedialną, poprzez którą poznaliśmy historię powstania tego święta. A potem bawiliśmy się w przeróżne zabawy. Były wyścigi misiów, misiowe zgadywanki, słodkie Conieco,  wspólne rysowanie, zabawy z długą brodą, misiowe smaczki, puzzle i wiele, wiele innych. Następnym punktem było wysłuchanie bajki Wioletty Piaseckiej „Krzyś i miś”. Bajka ukazała rolę przyjaźni oraz jej wartość w życiu człowieka a także uczyła poszanowania zabawek. Misie to także przeróżni bohaterowie bajek animowanych dla dzieci, dlatego też na naszym spotkaniu nie mogło ich zabraknąć. Na zakończenie spotkania w wielkim skupieniu obejrzeliśmy bajkę Kubuś Puchatek..

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z przedszkola oraz uczniowie oddziałów edukacyjno - terapeutycznych i klas I/III.

Organizatorzy spotkania: L. Miedzińska, E. Manista, D. Kowalska