Otwarte Mistrzostwa Polski Elbląg CUP w Piłce Siatkowej na siedząco

W dniach 25-26.09.2015 r. w hali CSB odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Elbląg CUP w piłce siatkowej na siedząco, organizowane przez Integracyjny Klub Sportowy Atak. Uczniowie naszego ośrodka przyjęli zaproszenie i rozegrali mecz integracyjny. Chociaż to była zabawa, jednak nie było łatwo w czasie meczu. Zrozumieliśmy ile trudu i pracy musi włożyć w trening każdy zawodnik z niepełnosprawnością. Wielki ukłon w ich stronę.

Nasz ośrodek reprezentowali: Mateusz Budziszewski, Radosław Kranz, Adam Zakrzewski, Jakub Dmochowski, Mariusz Szandrocha, Kamil Kurek, Donata Kalińska- Sarapuk i Józef Durka.

Dziękujemy pani Anetce i Tomaszowi Woźnym za zaproszenie, wspaniałe przyjęcie i sportową atmosferę.