Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, białe czy też brązowe, z oklapniętym uszkiem, w spodenkach w kratkę, w czerwonym kubraczku, z łatką lub bez... Niezależnie od wielkości i koloru są lubiane przez dzieci, a także dorosłych. Bywają niezawodnym przyjacielem, znają wiele tajemnic - pluszowe misie.  Wszystkie wczoraj (25 XI) w wielu szkołach i przedszkolach  obchodziły swoje święto. Uczniowie naszej placówki też świętowali Dzień Pluszowego Misia. Na wspólne świętowanie przyszły do nas dzieci z Przedszkola nr 19 w Elblągu. Razem bawiliśmy  się przy ,,misiowych” zabawach i piosenkach, wykonywaliśmy portret misia. Wysłuchaliśmy bajkę ,,Krzyś i miś” napisaną przez elbląską bajkopisarkę panią Wiolettę Piasecką. Obejrzeliśmy bajkę animowaną, której bohaterem był Miś Uszatek.

Największą radość wszystkim dzieciom sprawił gość specjalny MIŚ, z którym przeprowadziliśmy wywiad, bawiliśmy się i robiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

Organizatorzy - SOSW nr 2 W Elblągu