Piątek, 2024-04-19

Imieniny: Alfa, Leonii

• Kartka z kalendarza

XI Regionalne Biegi Przełajowe Olimpiad Specjalnych

Dnia 11 maja 2016r. w elbląskiej Bażantarni odbyły się XI Regionalne Biegi Przełajowe Olimpiad Specjalnych. Zawody zostały zainaugurowane biegiem integracyjnym, w którym nasz Ośrodek reprezentowali: Agnieszka Brynda, Wiktoria Iwanow, Rafał Sierocki, Paulina Orzechowska, Bartek Gojtowski, Marcin Szewczak, Miłosz Rakowski, Piotr Szczodrowski, Kacper Andrzejuk, Karol Piałucha, Mateusz Robak, Robert Jaworski, Bartek Moczulski i Maciek Sęk.

Rywalizacja w biegach dziewcząt i chłopców na dystansach: 400, 800 i 1600 metrów odbyła się pomiędzy sześcioma reprezentacjami z województwa warmińsko – mazurskiego.

W biegu na 400m Jakub Dmochowski zajął I miejsce zaś Mariusz Szandrocha miejsce II.  W biegu na 400m chłopców młodszych Mateusz Zdaniukiewicz zajął II miejsce, a Jasiek Andrzejuk przybiegł do mety jako III zawodnik.  Równie dobrze zaprezentowały się nasze dziewczyny. Klaudia Włodarczyk w biegu na 400m uplasowała się na I miejscu, a kontuzjowana Angelika Szymańska zajęła miejsce IVBieg na dystansie 800m był również dla nas pomyślny. Mateusz Nawojczyk zdobył brązowy medal zajmując miejsce III.

Pomimo rywalizacji zawody przebiegały w bardzo przyjaznej i radosnej atmosferze  przy grillowanych kiełbaskach i słodkich smakołykach. Na podsumowaniu zawodów każda ekipa otrzymała pamiątkowy dyplom  i drobne nagrody rzeczowe dla zawodników.

Dziękujemy naszym niezawodnym rodzicom paniom: Elżbiecie Kłos, Ewie Dudzik  i Dorocie Robak  za pomoc i zaangażowanie podczas zawodów.

Opiekunami i trenerami zawodników byli: D. Kalińska – Sarapuk, D. Malinowska, J. Durka i J. Sarapuk.